Zapalenie oskrzeli u 3-letniego dziecka

mam problem synek 3 latka od 3 dni chory tzn. zapalenie oskrzeli goraczka 3 dni kaszel i do tego kilka razy dziennie wspominał bol nozek bardzo szybko mijajacy..dzis 4 dzien choroby i brania antybiotyku i po spaniu nie chciał stanac na nózki poniewaz go bola po 10 minutach ok biega..potem popołudniowa drzemka i znowu jak wstał nie chce wstawac na nozki mówi ze bola i znowu chodzi bardzo sztywnie przez chwile i potem ok...co to moze byc,,,warto robic morfologie w czasie brania antybiotyku?

Renata GrzechociĹska

Obecnie morfologia może nie odzwierciedlać problemu. Proponuję skonsultować objawy z pediatrą.