Zapalenie oskrzeli i gorączka u dziecka pomimo zastrzyków

WITAM MOJ SYN MA ZAPALENIE OSKRZELI OD PONIEDZIAŁKU DOSTAŁA ZASTRZYKI BIOFUROKAYM MIAŁ ROWNIEZ TEMPERATURE 39.5 W ŚRODE JUZ NIE MIAŁ CAŁY DZIEN TEMPERATURY A DZIS W NOCY ZNOWU SIE POJAWIŁA 38.5. ZASTANAWIAM SIE CZY TO NORMALNE I CO ROBIC ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u pediatry, byc może antybiotyk podany dziecku nie obejmował swoim spektrum czynnika infekcyjnego.