Zapalenie prostaty u męża a 28. tydzień ciąży

Mój mąż ma zapalenie prostaty , jestem w 28 tygodniu ciąży . Mąż ma nawroty tej choroby .Z moim mężem nie da się rozmawiać. ON mówi że mógł się zarazić od de mnie. A ja boje się zarazić od niego.

Witam,
trudno ocenić kto się od kogo zaraził i kto się może zarazić - proponuję aby mąż niezwłocznie podjął leczenie procesu zapalnego, Pani również może zgłosić się do ginekologa celem wykonania posiewu wymazu z pochwy.

pozdrawiam