Częsta nieobecność męża a podejrzenie zdrady

Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem już od ponad pięciu lat. Ostatnio zaczęło się coś między psuć. Mąż coraz więcej czasu spędza poza domem, mówi że to praca ale nie do końca mu wierzę. Boję się, że mnie zdradza, że ma kogoś na boku. Chciałabym walczyć o nasz związek, ale nie wiem jak mam to zrobić. Proszę o poradę!
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Na początku postaraj się uchwycić moment, od ktorego Twoja relacja z mężem zaczęła się psuć. Może pojawiła się kłótnia, konflikt, który nie do końca rozwiązaliście? Spróbuj znaleźć przyczyny.
Postarajcie się także odbudować Waszą intymność - przypomnij sobie, jak wyglądał Wasz związek na początku, jak spędzaliście czas, o czym rozmawialiście, z czego wspólnie śmialiście się. Możesz o tym również porozmawiać z mężem i przypomnieć mu to, co Was połączyło.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zachęcam przede wszystkim do rozmów z mężem i ogólnej refleksji o różnych aspektach Waszego związku. Na podstawie skąpych informacji trudno o jakiekolwiek przypuszczenia czy analizę sytuacji.

Pozdrawiam!