Zapalenie przyczepu mięśnia dwugłowego

Witam robiłam usg barku miałam zapalenie przyczepu mieśnia dwugłowego w wyniku usg jest napisane cos co mnie interesuje a mianowicie zmiany zwyrodnienia krawedzi guzków kosci ramiennej z minimalnym zwężeniem bruzdy miedzyguzkowej. jak to leczyc?? czy operacja?? nadmienie ze rechabilitacja mi nie pomogła ból nadal sie nasila

W tej sprawie powinien konkretnie wypowiedzieć się ortopeda. Jeśli z tym zmianami są związane dolegliwości być może konieczne będzie podanie leków, silnych przeciwzapalnych bezpośrednio, miejscowo, w okolice zmian.