Zapalenie rogówki a stan zapalny zatok

Zapalenie spojówek i rogówki od stanu zapalnego zatok.? Po kilku miesiącach nieżytu nosa wystąpilo zapalenie rogówki trwające półtorej miesiąca. Po częściowym wyleczeniu( 6 gatunków kropli i żelów do oka) ustąpiło przekrwienie i największy ból ale pobolewanie i brak ostrości widzenia pozostają. Czy po skutecznym leczeniu zatok mogę sie spodziewać również poprawy widzenia? Bóle oczodołu zaczęły się pojawiać niedługo po zatkaniu sie nosa po jednej stronie razem z bólami zębow a zapalenie duzo pozn

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
jeżeli doszło do tak poważnego stanu, warto skonsultować się z laryngologiem w celu skutecznego leczenia problemów z zatokami. Proszę też udać się do stomatologa i wyleczyć wszelkie ewentualne ubytki i stany zapalne.