Jak leczyć to zapalenie zatok?

witam od 2 mc mam zapalenie zatok rtg wykazało zaciemnienie całkowite lewej strony antybiotyk pierwszy 5 dni po tyg od skonczenie bole głowy stan podgoraczkowy drugi antybiotyk amoksiklav 7 dni po tyg po skonczeniu bol głowy nos zatkany od 2 tyg krople do noca 2x2pronasol od wczoraj stan podgoraczkowy 37,3 bol głowy powiekszone wezły chłonne za uszami juz nie wiem co dalej krople mam brac 2 mc i kotrol tomorafia .

Trzeba zrobić punkcje zatoki z podaniem leków do środka. Zdjęcie zębów 5.6,7. u góry po tej stronie. W zapaleniach bakteryjnych sterydy są przeciwwskazane One są tylko na alergiczny nieżyt nosa!.