Zapalenie skóry i czarne krostki na ciele po spożywaniu amfetaminy

Od czerwca mam po amfetaminie zapalenie skóry. Wyskoczyły mi malutkie czarne krostki i zaczęłam je drapać aż do krwi. Przed dłuższy czas robiły się bomble zbierała w nich krew i ropa. Od jakiegoś czasu jak wezmę wyskakuje mi pod skórą coś dziwnego czarnego. Aktualnie na Dekoldzie i pod paznokciami. Bardzo leci z tego krew i z krwią rozsiewa się na inne części ciała które dotknę. Bardzo dziwne zjawisko wygląda to jakby to "coś" żyło. Zapalenie skóry? Uczulenie na jakiś składnik?

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej są wynikiem infekcji bakteryjnej skóry. Proszę bezwzględnie zgłosić się do dermatologa który przeprowadzi dokładne badanie i wdroży odpowiednie leczenie.