Zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego i opuchnięcie policzka

MAM ZAPALENIE STAWU SKRONIOWO ZUHWOWEGO LEWEJ STRONY OPADL MI POLICZEK I JEST LEKKO OPUHNIETY JAKI PRZEBEIG MA TO SHORZENIE MMA ZASTRZYKI Z WITAMINY I ZABIEGI SMARUJE ZELEM CO MOGE ZROBIC JESZCZE

Przebieg schorzenia i sposób leczenia zależą głównie od przyczyny wywołującej zapalenie.
Leczenie ma na celu usunięcie przyczyny i stopniowe łagodzenie objawów. Nie można na podstawie tak lakonicznego opisu postawić rozpoznania, a tym bardziej podjąć się leczenia.
Niezbędna jest wizyta u stomatologa najlepiej chirurga stomatologicznego.
Pozdrawiam