Zapalenie tarczycy Hashimoto a łysienie

Witam Już od 22 lat zmagam się z trądzikiem ,używałam chyba wszystkie dostępne maści na receptę,leczenie doustnymi antybiotykami,tabletkami antykoncepcyjnymi i nadal mam trądzik z coraz bardziej wrażliwą skórą.Zostało ostatnie leczenie Izotekiem,którego obawiam się ze względu na zapalenie tarczycy Hashimoto,które powoduje u mnie cienkie i suche włosy .Czytałam ,że Izotek może powodować łysienie ,czy jest to odwracalne? Pozdrawiam

Witam a czy w leczeniu stosowała Pani peelingi medyczne, lasery? Jak wygląda pielęgnacja skóry?

Czy wykonywane były jakiekolwiek badania w kierunku trądziku?

Na skórę głowy polecam wykonać mezoterapię igłową oraz zastosować produkty z Revitalash.