Zapalenie ucha a nadciśnienie

witam moja mama kilka dni temu zachorowała na zapalenie ucha do tego strzykało ja pół głowy. Dostała od lekarza Ramoclav, oraz hydroksyzynę,bierze dodatkowo Indapen sr oraz Aldan, ma nadciśnienie. Dobę po wzięciu antybiotyku zwymiotowała rano, a przez kolejne 2 dni po wstaniu z łóżka dodatkowo omdlała. Nigdy raczej nie brała penicyliny i pochodnych. Dodam też, że ma wysypkę skórną na ręku. Co to może być?

odstawcie wszystkie leki szybko na Miłość Boską bo się zrobił koktajl śmiertelny. Czy Ci lekarze pogłupieli już całkiem? 40 lat i nadciśnienie???