Zapalenie żołądka i dwunastnicy a odpowiednie działania

witam mam pytanie mam zapalenie zaladka i dwunastnicy w opuszce dwunastnicy na scianie tylnej blizna powrzodowa rozpoznanie histopatologiczne makroskopowe:2 fragmenty szarobezowej tkanki sr.0,3 cm co oznacza ten wynik jak leczyc się u jakiego lekarza.

Ale ten wynik nie mówi o niczym konkretnym tylko opisuje obraz makroskopowy tkanki pobranej w czasie badania gastroskopowego (bez określenia wyniku mikroskopowego). To jakiś niekompletny wynik. Najlepiej, aby leczeniem zajął się gastroenterolog.