Zapalenie żołędzi penisa i odbytu

Witam mam problem związany z żołedziem jest jakieś zapelenie od 4 mies. oraz od 3mies zapelenie odbytu przez 4 tyg. utrzymywał się piekący ból gardła - posiewy grzyby i bakterie ujemne tylko entercoccus obfity badania z krwi hiv vdrl -- pasożytów brak psa w porządku ostatnio na napletku ubytek tkanki biała ''maż'' kto mi pomoże 5 dermatologów i wymiekają - antybiotyki sumamed 4 kuracje unidox 2 kuracje

Wskazany w Pana przypadku dokładny wywiad, skąd zapalenie gardła, penisa i odbytu. Może przewlekłe zakażenia/nadkażenia od partnerki? Może nietrafiony antybiotyk. To , ze posiewy ujemne nie oznacza, że nie ma patogenu. Może sie po prosu nie wyhodował. Niektóre sa bardzo wrażliwe u trzeba siać szybko od pobrania, inne trudno wzrastają, beztlenowce trzeba pobierać i transportować w odpowiednich warunkach, itd. Proponowałbym ponowić wymazy z gardła , odbytu i napletka.