Zaparcia i nudności a hemoroidy

Witam. Od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości. Mam raczej zaparcia. Czasami muszę korzystać z leków na zaparcia. Podczas oddanie stolca robi mi się słabo i mam nudności dosyć duże. Po krótkim czasie trochę przechodzi. Jestem po operacji gastric bypass już prawie 8 lat ale nigdy tego nie było. Jest to bardzo nieprzyjemne i trochę niepokojące. Kolonoskopia wykonan prawidłowa z hemoroidami 2 stopnia. Proszę o poradę co mam z tym robić. Pozdxrawiam

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić czy przyczyną dolegliwości są zrosty po operacji z przeszłości, czy też hemoroidy. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie tego stwierdzić.