Zapis nieprawidłowy EEG i skłonność do napadów padaczkowych

Mam 21 lat i 2 miesiące. Jestem kobietą. Opis badania: Czynność podstawowa o prawidłowej organizacji przestrzennej, w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z fal alfa 10,3-10,7 Hz i amplitudzie do 35 uV i serii niskonapięciowego rytmu beta. RZ obecna. Na tym tle 3-krotnie, w tym 1 raz w czasie hiperwentylacji, zarejestrowano uogólnione wyładowanie wysokonapięciowych fal 3-5Hz i nielicznych zespołów fali ostrej z falą 5Hz. Maksimum amplitudy rejestruje się w lewej okolicy skroniowo-ciemieniowej do 143 uV, czas trwania wyładowania do 2 sekund. Fotostymulacja nie aktywuje EEG. Orzeczenie: zapis nieprawidłowy, rejestracja trzech uogólnionych wyładowań o charakterze napadowym. Proszę o wyjaśnienie mi znaczenia tego badania oraz o czym może to świadczyć (padaczka czy może coś innego?) Dodam, że nigdy nie miałam ataku padaczki. Kiedyś też miałam robione to badanie (14 lat miałam), wyszedł zapis nieprawidłowy, ale niedużego stopnia. Robiłam go, bo zemdlałam. Ale omdlenia aż do teraz nie miałam żadnego od tamtej pory.

Witam! Zapis czynności elektrycznej mózgu, który oceniano w badaniu, jak można przeczytać w orzeczeniu, jest nieprawidłowy. Zarejestrowano uogólnione wyładowania o charakterze napadowym, co świadczyć może o skłonności do napadów padaczkowych, które nie zawsze wyglądają klasycznie mając postać drgawek, ale mogą przebiegać pod postacią omdleń czy zaburzeń świadomości. Wskazana jest konsultacja neurologiczna. Pozdrawiam

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.