Zapłodnienie a dni płodne

Witam. Wczoraj kochałam się ze swoim facetem.Był to 3 dzień okresu jednak krwawienie było śladowe. Gumka pękła na samym zbiorniczku i doszedł we mnie. Nie zostało w gumce nic. Z racji tego ze myslalam zemam jeszcze okres zalozylam zaraz potem tampona.Dziś już okresu nie mam nie leci nic...Zastanawiam się czy mogło dojsc do zaplodnienia. Ostatni okres mialam ok.20 pazdziernika no a teraz dostalam 12 listopada mialam okres do 14 listopada. Jaka jest szansa na ciążę

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży jest bardzo, bardzo małe, ale nie można jej całkowicie wykluczyć.