Zapłodnienie poprzez nasienie na palcu: Czy to możliwe?

Wczoraj spotkałem się z dziewczyną i tak delikatnie oprawialiśmy petting. Nie miałem wytrysku ani nic. Tylko boje się o płyn nasienny dotykałem swojego członka a później włożyłem palec do pochwy. Jest ona dziewicą i martwi mnie, że mogło dojść do zapłodnienia. Błona znajduje się na 8 cm a ja włożyłem jej palca na 5 cm i nie mam pewności czy był na palcu płyn. Czy mogła zajść w ciążę.
Pomocy!

Redakcja abcZdrowie

Domyślam się, że mówiąc o płynie nasiennym ma Pan na myśli preejakulat czyli wydzielinę gruczołów pęcherzykowo-cewkowych, wydzielaną przez nie przed właściwym wytryskiem. Jak Pan zapewne wie, mogą się w niej znajdować plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej. Nikt nie jest w stanie teraz stwierdzić, czy doszło do jej wydzielenia czy nie, ani czy przeniósł ją Pan na palcu do pochwy partnerki. Nie można jednak wykluczyć takiej możliwości.
Sprostowania wymaga chyba też Pańskie przekonanie o obecności błony dziewiczej w odległości 8 cm od przedsionka pochwy. Błona dziewicza znajduje się bowiem na granicy narządów płciowych zewnętrznych i wewnętrznych, a więc na granicy przedsionka i pochwy. Wprowadzając palec na głębokość 5 cm prawdopodobnie wprowadził go więc Pan za błonę dziewiczą. Nie musiała ona ulec rozdarciu, gdyż znajduje się w niej naturalny otwór umożliwiający odpływ krwi miesiączkowej.
Mimo że prawdopodobieństwo ciąży nie jest wysokie w tym przypadku, dla uzyskania pewności i spokoju najlepiej wykonać prosty test ciążowy