Zaprzestanie miesiączkowania a badania hormonalne

Witam. Chciałabym zrobić sobie badania hormonalne, gdyż coś niezbyt ciekawego dzieje się z moim organizmem(zaprzestanie miesiączkowania). Czy lekarz rodzinny może wypisać mi skierowanie na badania hormonalne? Czy może on ze mną omówić wyniki?

Tak, lekarz rodzinny może wypisać skierowanie na takie badania. Na wynikach badań zawsze podane są również normy. To czy lekarz rodzinny zinterpretuje te wyniki będzie zależało tylko od tego lekarza.