Wyniki badań hormonalnych i zaburzenia miesiączkowania u 21-latki

Witam, mam 21 lat poszłam do ginekolog w sprawie zaburzeń cyklu miesiączkowego,zalecono mi wykonanie badań, których wyniki przedstawiam, czy ktoś mógłby mi je zinterpretować? Progesteron 1,95 ng/ml Prolaktyna 20,97 ng/ml Prolaktyna po MCP 190,00 ng/ml Dodam, że tarczyce mam w normie. Będę wdzięczna za odpowiedź. ;)

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie możńa się wypowiedzieć. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badania.