Zaprzestanie stosowanie leków rok po zawale serca

26 grudnia mila rok od mojego zawalu przez caly okres bralam tabletki Agregex niestey nie wiem jak ma wygladac odlozenie tabletek po uplywie roku a wizyte u kardiologa mam w marcu 2015 r a lekarz rodzinny niestety powiedzial ze to lezy w gesti specjalisty i kolo sie zamyka czy sama moge po uplywie roku zaprzestac brania leku prosze uprzejmie o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Rzeczywiście o odstawieniu takich leków powinien zadecydować specjalista. Bez oceny klinicznej i oceny Pani badań nie można zalecić odstawienia leczenia.
Pozdrawiam