Zarażenie dziecka łupieżem pstrym

Od tygodnia lecze lupiez pstry na klatce piersiowej.. Synek zarazil sie i ma jedna plamke na pleckach.. Smaruje raz dziennie kremem klotrimazol. Juz prawie jest niewidoczna. Jak dlugo mam mu to smarowac by nie bylo nawrotu lupiezu???

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.