Zarażenie się chorobą weneryczną podczas stosunku

Witam.Czytałem już dużo na ten temat, ale potrzebuje opinii fachowca.Miałem ok. 2 m-cy temu spotkanie z prostytutką -sex oralny(bez gumki)-Ja jako osoba bierna.Po dwoch tyg.zrobiłem test na hiv oraz jakis podstawowy na choroby weneryczne-obydwa ujemne,ale doczytałem ze to za szybko.W ten sposób mogłem sie tylko zarazic gdyby ona miała rany w buzi tak?????czy jej rany wystarcza czy ja też musze mieć rane na penisie?????Proszę o odpowiedż.Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową proszę udać się na wizytę do lekarza wenerologa. W razie konieczności zostaną zlecone odpowiednie badania.