Zarośnięte przez naświetlania tętnice domózgowe

Mam zarośnięte przez naświetlania tętnice domózgowe lewe wejście 75% wyjście 50%.mój lekarz prowadzący twierdzi aby czekać jak stan się pogorszy (lepiej tego nie ruszać ).A byłem przez przypadek u jego szefa (oczywiście prywatnie)i stwierdził że powinienem być natychmiast operowany.I nie wiem co robić czy czekać na udar czy zmienić lekarzy.A symptomy są takie :nitypowe bóle głowy,omdlenia,coraz gorszy wzrok,często wpadam w panikę,uderzenia uczucia jak gdybym za chwilę miał zemdleć .

Opis jest tak nieprecyzyjny ( zarówno w zakresie objawów jak i zmian w tętnicach), że trudno o jakąkolwiek sugestię.
Kryteria zakwalifikowania do operacji w przypadku zwężenia tętnic domózgowych są ściśle określone, i zależy to od stopnia zwężenia, objawów klinicznych na pewno spowodowanych zwężeniem tętnic i płci.