Zaróżowione zmiany pokryte suchym naskórkiem

Jakoś od pól roku borykam się z plamami. Niewielkie zmiany, zaróżowione, pokryte suchym naskórkiem. Początkowo były one tylko na twarzy, w okolicy żuchwy, skroni, na czole. Później pojawiły się dwie takie plamki jedna na przedramieniu, kolejna na ramieniu lewej ręki, po jakimś czasie kolejna na prawej łydce i kilka na skórze głowy. Zmiany nie swędzą, nic się z nich nie sączy. Clotrimazolum, tribiotic, batrafen, citobaza i hydrocort nic nie daly jedynie triderm, ale na krótko. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dermatologiem.