Różowe plamki na twarzy

Witam. Ponad miesiąc temu pojawiły mi się małe plamki na twarzy. Są mocno zaróżowione, pokryte jaśniejszym jakby suchym naskórkiem. Przez ostatnie 2 tyg stosowałam tribiotic, ale nie widać poprawy. Zmiany są coraz większe, stopniowo rosną, a z jednej plamki na poczatku, teraz są już 4. Wczoraj zastosowałam linovit A E na noc. Teraz plamki zaczynają swędzieć, jakby właśnie od tej maści. Proszę o pomoc jak mogę wyleczyć te zmiany i co to może być? Pozdrawiam.

Dzień dobry, z podanego przez Panią opisu wynika, że być może ma Pani łojotokowe zapalenie skóry, jednak to tylko jedna z wielu opcji. Prawidłową diagnozę może postawić lekarz tylko po bezpośrednim obejrzeniu zmian. Wtedy też na przepisze skuteczne leczenie. Pozdrawiam!