Czerwone plamy powstałe pod ustami

Witam, jakiś czas temu wystąpiły pod moimi ustami czerwone plamki. Są odcieniu czerwono-różowawego, dodam na tych plamkach powstają drobne ropne sączące się krostki. Cały obszar dodatkowo pokryty jest takim jakby zrogowaciałym naskórkiem. Plamy te nie swędzą, nie szczypią. Tylko po wysuszeniu jest uczucie ściągnięcia. Dodam jestem w 1 trymestrze ciąży. Co mogę zastosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być choroba wirusowa, proszę o pilny kontakt z lekarzem. Na własną rekę nie stosować żadnych leków!