Zasinienie i opuchlizna palców dłoni

Witam, moja ciocia ostatnio skarży się na pękajace jak twierdzi żyłki w dłoniach. Podobno tuż po tym palec w którym pękła żylka jest siny i spuchnięty. Czy to jest brak jakiejś witamy?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny palców i zebrania dokładniejszego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.