Zasinienie paznokcia oraz zaczerwienienie i ból palucha po pracy w gumiakach

Grabiłem liście na działce u syna. Ponieważ było mokro robiłem to w gumiakach. Po powrocie do domu stwierdziłem zaczerwienienie i ból palucha a także zsinienie paznokcia. Co należy robić dalej. Z poważaniem F. S.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc stwierdzić czym powyższa zmiana jest należy udać się do lekarza POZ celem badania. Tylko po obejrzeniu/zbadaniu/zleceniu ewentualnie badań dodatkowych można będzie wdrożyć odpowiednie postępowanie.