Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zasinienie żołędzi i problemy ze zdjęciem napletka u 27-latka

Witam, mój napletek zsuwa się tylkko gdy penis jest w czasie spoczynku, gdy już zsunę napletek dolna część żołędzia zaczyna sinieć, a z prawej strony jest coś białego, jakby mastka lecz przy wielu próbach mycia nie chce zejść, aktualnie nie jestem w stanie zrobić zdjęć, lecz przedstawiam to na rysunkach, na rysunku 1, pod punktem 1 pokazałem tą mastkę, pod 2 sinienie a pod 3, dokąd się zsuwa. Na drugim obrazku dokąd schodzi napletek w wzwodzie, może to wina stulejki?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane stulejką. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty urologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy