Jak mam zsunąć napletek?

Chcę współżyć z kobietą, mam 19 lat a mój napletek nie jest zsunięty. Skóra z penisa mi nie schodzi tylko na czubku penisa widać go około 1,5 na 1,5 cm i nie wiem czy spróbować samemu zdjąć skórę czy ona sama zejdzie podczas stosunku? Czy mogę odczuwać jakiś ból podczas zsuwania skóry z penisa? I w jaki sposób ją zdjąć, może czymś nawilżyć? Bardzo proszę o pomoc!

19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

W prawidłowych warunkach napletek powinien całkowicie się zsuwać z żołędzia. Powinno to być możliwe zarówno w spoczynku jak i we wzwodzie. Kiedy napletek nie może być odprowadzony mówimy o stulejce całkowitej, a gdy jego odprowadzenie jest utrudnione o stulejce częściowej. Opisany stan może doprowadzać między innymi do nawracających infekcji narządów płciowych.

Stan ten wymaga leczenia. O rodzaju terapii powinien zdecydować lekarz urolog. Proszę umówić się na wizytę.

Pozdrawiam