Krostki, plamki, swędzenie prącia - co to oznacza?

Witam! Mam na imię Mateusz. Mam 15 lat. Od dłuższego czasu swędzi mnie penis - chodzi o skórę w okolicach jąder (cała torebka mnie swędzi po prostu). Wstydzę się iść do lekarza, więc proszę Was o pomoc. Zauważyłem także, że na żołędziu pojawiła się czerwona plamka. Czy to dobrze, czy źle? Oraz od wewnątrz napletka, gdy go naciągnę widać małe krostki. Napletek nie chce jeszcze w całości zejść z żołędzia. Czy jeszcze czas na to by odsłonił się cały żołądź? Mój penis jest także krzywy (w lewą stronę) - da się go ustawić by był prosty? Proszę o pomoc. Jeśli potrzeba to mogę wstawić zdjęcia.

Witam serdecznie!

Prawidłowo napletek powinien się zsuwać z żołędzia zarówno w spoczynku jak i we wzwodzie. Jeżeli tak się nie dzieje mówimy o stulejce - całkowitej, gdy w ogóle nie można napletka ściągnąć oraz częściowej, gdy jest to utrudnione.
Stulejka sprzyja rozwojowi infekcji, do której prawdopodobnie doszło, a świadczą o tym opisane objawy.
Konieczna jest niestety wizyta u lekarza, najlepiej urologa. Prawdopodobnie konieczne będzie leczenie.

Jeżeli chodzi o odchylenie w lewą stronę, to raczej jest to całkowicie normalne, więc proszę się nie martwić.
Proszę na ten temat wizyty u lekarza porozmawiać z rodzicami, na przykład z tatą.

Pozdrawiam