Zastój moczu w nerce w 26. tygodniu ciąży

Witam Mam takie pytanie jestem w 26 tygodniu ciaży i lekarz zauwazyl u dzidziusia zastój moczu na nerce czy to oznacza cos złego?Prosze o pomoc i odpowiedz.z góry bardzo dziekuje

Witam. Zastój moczu może wiązać się z nieprawidłowościami jego odpływu w drogach moczowych dziecka lub pewnymi wadami budowy układu moczowego, w związku z czym dziecko powinno pozostać pod szczególnym nadzorem ginekologa.