Zastosowanie Diprophos a miesiączka

Witam. Jakiś czas temu miałam uraz kolana dostałam dwa razy zastrzyk diprophos w kolano.Po pierwszym zaczęły sie problemy mianowicie trzy dni pozniej dostałam okres po 19 dniach gdzie nigdy nie miałam takiej sytuacji a okres miałam regularny 31 dni.Nastepny okres dostałam podobnie i plamilam trzy tygodnie gdzie podobna sytuacja również nie miała miejsca.Dodatkowo dostałam LZS oraz trądziku.Lecze sie aty...Czy zastrzyk mógł wywołać takie skutki wiekowo jestem po 30.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.