Zatkany nos od kilku lat

Mam problem z zatkanym nosem. Już kilka lat. Leczę się u alergologa, leczyłam się też u kilku laryngologów ale niestety problem zatkanego nosa jest a przy tym czasem pobolewa mnie głowa. Miałam prostowaną przegrodę, ale problem jest. Jak jest ciepło czy w domu czy latem nie mogę spać. Co mam robić??proszę o pomoc albo proszę mi kogoś polecić bo nie wiem jak się leczyć

Idź do operatora Twojej przegrody i zapytaj! Dla czego nie zrobił tego co trzeba? I niech wyśle Cię na własny koszt do chirurga głowy i szyi/laryngologa/, który Ci pomoże. Sprawdź endoskopowo czy nie masz przetrwałego migdałka trzeciego z dzieciństwa. To wszystko jest takie proste. Tylko trzeba chcieć!