Zatkany nos po nocy a krwawienie

Witam. Posiadam problem, od miesiaca budzę sie z przytkanym nosem oraz dużymi skrupami w nosie ze prowie dziurek nie mam. I potrafie miec lekkie krwawienie z niego jesli cokolwiek rusze.

Magdalena StusiĹska

Być może problem wynika ze zbyt suchego powietrza w pomieszczeniu w którym Pani śpi i podrażnienia śluzówki nosa lub problemów z zatokami. Pomocne może być otwarcie okna lub nawilżacze.