Przesuszona śluzówka w nosie i krwawienia

problem moj od miesiaca dotyczy mojego nosa,sluzowka w nosie jest przesuszona,czesto krew sie pojawia,robia mi sie strupy a po nocy ruszyc nim nie moge,stosuje spraye,smaruje i nic,zero poprawy,powietrze w domu jest nawilzane,myslalam,ze to wlasnie od suchego,i nic zero poprawy,boli mnie nos jak go dotykam,prosze o jakas rade bo to juz miesiac bedzie jak mnie meczy.Nawet inhalacje robie niestety na chwilke czuje ulge nic poza tym,prosze o jakas rade dla mnie,dziekuje

badanie laryngologiczne ako pierwszy etap potem ewentualnie wymaz z nosa, informacja o stosowanych lekach, może jakieś wysuchyły lub uszkodziły śluzówkę, maść Eofix 3xdz, ewentualnie przyżegania, koagulacje lub inne zabiegi w zależności od stanu miejscowego