Zatrzymanie miesiączki a rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej po owulacji

Czy tabletkami antykoncepcyjnymi mozna zatrzymać okres jesli zaczęto je brać juz po owulacji?

Witam,
zwykle należy rozpoczynać opakowanie tabletek w momencie pojawienia się miesiączki.
Jeżeli rozpocznie Pani przyjmowanie opakowania tuż po owulacji i chce przyjąć całe opakowanie to naturalnie przesunie Pani miesiączkę o ok. 2 tyg.