Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zatrzymanie okresu podczas antybiotykoterapii

Witam mam pytanie. Mialam okres i w 2 dniu zaczelam brac antybiotyki i od nastepnego dnia nie mialam juz okresu. Czy to mozliwe ze to wina antybiotyku ? czytalam na forach ze podobno mozna ale wole sie upewnic u specjalisty :) dziekuje za odpowiedz
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Powikłania cesarskiego cięcia

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Podczas antybiotykoterapii może dojść do zaburzeń krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się po skończeniu terapii to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy