Zatrzymanie się okresu wskutek stosowania antykoncepcji hormonalnej

biore regularnie tabletki antykoncepcujne zawsze okres wystepuuje prawidłow Tearz tez tak było ale po dwoch dniach sie zatrzymał .jaka moze byc przyczyna?

Witam. Najprawdopodobniej jest to wynikiem zbyt dużego poziomu hormonów we krwi. Proszę zgłosić się do ginekologa który rozważy zamianę tabletek na inne.