Zatykane ucho od 3 lat

Od okolo 3 lat mam problem z cisnieniem z prawej strony glowy. Mam wrazenie przytkanego ucha (ale laryngolog to wykluczyl), kiedy zatykam nos i dmucham, prawe ucho nie odtyka sie do konca i tak latwo jak lewe, czasami mam wrecz wrazenie jakby prawa strona glowy zapchana byla watą. Rezonans i tomografia nic nie wykazaly, cisnienie mam w porzadku. Jakie badania jeszcze moge zrobic? Co moze byc przyczyna?

Masz taką urodę prawej trąbki słuchowej?, być może jest trochę węższa jako uwarunkowanie genetyczne? Nie wiem, Przyślij ten rezonans i tą TK linkiem i ostatnie badania subiektywne i obiektywne słuchu to może coś poradzę? A najlepiej jak przyjedziesz bo nie leczę bez zbadania osobistego.