Zatykanie uszu od 2 miesięcy

Dzień dobry. Mam problem z zatykającymi się uszami. Problem trwa od ok. 2 miesięcy. Teraz stało się to bardziej męczące (po 8-10 godzin dziennie). Poszłam do laryngologa,który stwierdził, ze ciśnienie jest w porządku, uszy czyste, nos i gardło nie są spuchniete. Ponieważ jestem alergiczką, przypisal mi Clatrę i Cirrus, które mi nie pomagają. Dodam, że nie mam zaworów głowy, ani kataru, kaszlu. Nic mnie nie boli. Proszę o pomoc, zatkane uszy strasznie mi przeszkadzają.. Z góry dziękuję.

Dwa leki antyhistaminowe przyjmowane razem typu Clatra i Cirrus mogą zabić człowieka. Nim przyjmie Pani jakikolwiek lek w przyszłości , to proszę przeczytać ulotkę załączaną do opakowania leku. Lekarze tego nie czytają! Nie chodź już do lekarzy. poczekaj, to samo przejdzie.