Przeziębienie i uciążliwe zatykanie uszu

witam, ostatnio dosyć mocno się przeziebiłam, prawdobodobnie od klimatyzacji. Głownie zaatakowało mi zatoki, najpierw wszystko spływało mi do gardła a dopiero potem zaczoł się katar lecz dodatkowo pojawiło się bardzo uciążliwe zatykanie uszu (jakbym ciągle była w samolocie). Katar już jest mniejszy ale uszy wciąż są zatkane. Czy zatkane uszy są objawem chorych zatok? Czy można zastosować na to jakiś lek/preparat?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.