Zawężenie stulejki

Witam, mam 17 lat i pewien problem z penisem. Od paru miesięcy nie wiem jak go dokładnie opisać, więc zamieszczam zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7ce05ee82f46674.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a200dba561bacb5.html Na białej skórze występują paski, takie jakby rany, które przy mocniejszym naciągnięciu zanikają na jakiś czas. Wcześniej, gdy penis nie był we zwodzie mogłem skórę zdjąć, lecz był problem z założeniem. Od pewnego czasu (gdzieś około półtora miesiąca) nie mogę jej zdjąć, co spowodowane jest zawinięciem skórki. Kiedyś, gdy leżał w spoczynku w majtkach i zerwała się skóra, co przy mocniejszym napięciu krwawi. Trochę wstydzę się iść z takim problemem wraz z mamą do lekarza. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Z tym problemem trzeba udać się do lekarza - najlepiej urologa. Objawy, jakie opisujesz, wygląd napletka na zdjęciach, jakie przedstawiłeś, świadczą o występowaniu stulejki. W tym przypadku jedynie skutecznym sposobem leczenia może być zabieg (zwłaszcza w Twoim wieku). Dlatego należy w tej sprawie udać się na konsultację do urologa i on zadecyduje po bezpośrednim badaniu, jakie powinno być dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty