Zawoty głowy, powiększone węzły chłonne i rozdrażnienie

Dzień dobry, proszę o poradę, doskwierają mi dziwne rzeczy, miewam zawroty głowy, takie jakieś dziwne napady niby nie boli głowa ale jest w niej tak dziwnie. Robiłem badania, krew w normie, usg klatki piersiowej w porządku. Dodam, że mam powiększone węzły chłonne (od dłuższego czasu kilka miesięcy) na szyi i pod żuchwą, robiłem usg pani doktor powiedziała, że to raczej nic poważnego. Nie wiem co się ze mną dzieje, nie chudnę, mam apetyt, boje się i denerwuję bez powodu, wszystko mnie drażni.

W takiej sytuacji jak Pan opisuje bardziej dominują objawy psychotyczne, dlatego radziłbym w tej sprawie skonsultować się z psychiatrą. Oczywiście z uwagi na zawroty głowy konsultacja u neurologa.