Zawroty głowy a kaszel

meczy mnie kaszel tak od dwoch tygodni malo jem atakze kiedys mialem zawroty glowy co to moze bycdodam morfologia11,8%lekarz chcial mnie skierowac na wewnetrzny itez am oslabienie izimny pot neraz mnie oblewa czuje zimno

Morfiologia 11,8% nie mówi nic, bo nie podał Pan czego dotyczy to 11,8%. Jeśli lekarz który Pana badał chciał Pana skierować do szpitala, uważam ze należny się go posłuchać.