Zawroty głowy a uderzenia gorąca i nudności

Raz na jakiś czas zdarza mi się mieć zawroty głowy poprzedzone uderzeniem gorąca i nudnościami. Kładę się wtedy do łóżka i po godzinie-dwóch przechodzi. Bywa tak, że cały tydzień nic mi się nie dzieje, by w jednej chwili pokazały się objawy. Czym to może być spowodowane i jak temu zaradzić?

Przyczyn może być wiele. W diagnostyce zawrotów głowy ważna jest dokładna znajomość ich charakterystyki. Proszę udać się na konsultację do laryngologa lub neurologa. Specjalista pokieruje dalsza diagnostyką i leczeniem.