Nudności i zawroty głowy w trakcie gimnastyki

Nudności i zawroty głowy w trakcie gimnastyki. Od dłuższego czasu uniemożliwiają gimnastykę - Mam przepuklinę w lędźwiowym odcinku kręgosłupa - na rehabilitacji Pani nauczyła mnie ćwiczeń rozciągających i wzmacniających kręgosłup. Po 10 minutach biegnę do łazienki z nudnościami (nie dochodzi do wymiotów). Jak leżę na plecach czuję się jak bym była pijana. W mieszkaniu mam wywietrzone, płyny uzupełniam - przed i w trakcie małymi łyczkami. Ćwiczenia nie są wysiłkowe tylko rozciągające -nie męczą

W przypadku wystąpienia zawrotów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem lub laryngologiem. W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka, ,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby, przyjmowane leki itd itd...