Zawroty głowy po przebudzeniu u 36-latki

Witam, od dluzszego czasu miewam zawroty glowy tuz po przebudzeniu. Czuje sie wtedy jakbym byla pijana I trwa to ilka godzin.Mialam robiona TC glowy I morfologie, wyniki wyszly dobre. Jedynie zdj odc szyjnego wykazalo osteifitoze krawedzi trzonow C5 i 6. Czy to moze byc przyczyna dolegliwosci, czy moze powinnam wykonac jescze jakies badania?

Witaj !

Może być to efektu uszkodzenia błędnika.
Konieczna konsultacja laryngologiczna u osoby zajmującej sie zawrotami.

Nie da się doradzić on line w tym przypadku.

W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka; charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, wiek, inne choroby, przyjmowane leki...itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.