Zawroty głowy a wizyta u neurologa lub laryngologa

mam zawroty głowy czy powinnam odwiedzić neurologa czy bardziej laryngologa

Najpierw wskazana wizyta u Lekarza POZ Rodzinnego
Może banalne zawroty łągodne samoistne
Może związane z niedoborami ?, z jednostajną pracą, paleniem itp...
Lekarz da dalsze wskazówki, leki i zdecyduje o dalszych konsultacjach
Pozdrawiam

Jeżeli objawy nawracają to należy diagnozować : kons laryngologa, ewentualnie VENG, badanie neurologa. Pozdrawiam