Zawroty głowy - co mi jest?

Dzień dobry. Moim problemem jest to, że od tygodnia jest mi niedobrze. Kręci mi się w głowie i ogólnie czuję się słabo. Przedwczoraj miałam przez pół dnia dziwny ból, który ciągnął się od karku przez ramię do klatki piersiowej, przy tym było mi bardzo słabo i kręciło mi się w głowie. Dziś gdy jechałam samochodem, dostałam takiego zawrotu głowy, że aż wszystko wirowało wkoło. Bardzo się przestraszyłam. Dodam, że tydzień temu byłam chora. Miałam wysoką gorączkę dwa dni 39.9, ale na trzeci dzień było już dobrze. Nie poszłam po poradę do lekarza. Leczyłam się metodami domowymi i teraz obawiam się, że to mogą być powikłania. Proszę o poradę, bo nie wiem co mam robić, a nadal źle się czuję.

Witam!

Opisane dolegliwości mogą być wywołane powikłaniami po chorobie, ale także innymi problemami. By mieć pewność, co do diagnozy, proponuję skorzystanie z konsultacji z lekarzem rodzinnym, u którego leczyła się Pani do tej pory. Lekarz będzie mógł zalecić odpowiednie badania oraz pokierować Panią do dalszych specjalistów. Jeśli okaże się, że opisane objawy nie znajdują odzwierciedlenia w badaniach laboratoryjnych, wtedy należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychiczne. Jednak by to stwierdzić, najpierw muszą zostać wykluczone przyczyny organiczne.

Pozdrawiam